How much do refills cost ?Updated 6 months ago
The price of the washing-up liquid refills is the same as that of the trial kit π
We simply multiply the price by 4 as the quantity sent π
In fact, a trial kit includes 1 washing-up liquid (with its refill bottle) and a refill includes 4 washing-up liquids.
As the trial kit costs β¬2.90 for one month's use, the refill costs β¬11.60 (4 x β¬2.90) for 4 months' use π°